Kilka słów o mnie

Nazywam się Paulina Ograbek i jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Cały czas się szkolę i zdobywam nowe umiejętności na różnych szkoleniach, warsztatach i kursach.

Nową wiedzę wykorzystuję we własnym życiu jak i wprowadzam ją do pracy z pacjentem. Pasjonuję się sportem i wszystkim co jest związane z ruchem. Dlatego chętnie zaplanuję ćwiczenia dla poprawy Twojego zdrowia, a dodatkowo wspomogę to zabiegami z fizykoterapii czy masażem.

Jeśli cenisz sobie prywatność lub po prostu chcesz by proces rehabilitacji przebiegał w Twoim domu lub innym dogodnym dla Ciebie miejscu – Fizjograbka to rewelacyjna sprawa. Ja spakuję torby i przyjadę do Ciebie. Wszystkie aparaty do fizykoterapii i sprzęt sportowy jest mobilny.

Trening w siłowni Ci się znudził – a może siłownia na łonie natury?
Wolisz by masaż przebiegał w zaciszu Twojego domu? Fizjograbka przyjedzie z profesjonalnym stołem. Możliwości jest dużo. Jesteś zainteresowany – to pozostaje tylko
byś jak najszybciej skontaktował się ze mną. A ja, w jak najbardziej kompleksowy i holistyczny sposób podejdę do Twojego przypadku i zaprogramuję plan działania opracowany specjalnie do Twoich potrzeb i wdrożę go w sposób dogodny dla Ciebie.